این روزاى آخرى، تنها وقتى که براى خودم پیدا مى کنم در مسیر رفت و برگشت از خونه است.

خیلى دوست دارم که بیشتر از این روزام بنویسم، ولى انگار اون اراده اى که به صورت فرمان از مغزم مى ره به دستام، وسط راه مى خوره به قلبم و قلبم مى بینه نه این واقعیت این روزاى من نیست. واقعیت الان نه که بگم تلخ باشه، نه، فقط خیلى خیلى متفاوته. 

از شدت خاص بودن این روزا پناه مى برم به خنده و مسخره بازى که البته واقعا هم مسکن خوبیه. به جاى راه معمولى، از تو نهار خورى مى رم تا بیشتر فکر و خیال کنم، براى یه چایى ریختن که مى رم، با میل لیوانم رو مى شورم و فکر و خیال مى کنم.

دوست ندارم خیالامو بگم، ولى دوست دارم یادم بمونه، خیال بافیتم رو دوست دارم، اونا خیلى به منِ امروزى حال خوب مى دن.

پ.ن: فردا آخرین جلسه ى منطق فلسفه رو با محسن بهادر داریم. تنها خواستم اینه که: ما رو دور ننداز

پ.ن٢: البته من خیلى به ٢لتى که ترنج قراره تشکیل بده و حسین خاکسار ها و محسن بهادر ها رو بیاره سر کار دل خوش کردم.♥️

پ.ن٣: به قول مریم: مگه شهید بهشتیه

خدایا، این شادیاى دم آخرى، این روزاى پر استرس، این صبح بیدار شدناى زود، این خستگیا، این حالاى عجیب غریب، این تموم شدن ١٢سال تحصیلى(و شروعى بدون محسن بهادر ها و حسین خاکسار هارو) با یه شادیه خوب به نتیجه ى خوب برسون♥️

صبح3️⃣روز مانده به کنکور. در مسیر رفت به مدرسه...

رها کنین مسئولین مدرسه....

مى ,خیلى ,رو ,دوست ,محسن ,ها ,این روزاى ,محسن بهادر ,خیلى به ,مسیر رفت ,فکر و

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خانه چوب معرفی کالا فروشگاهی ادوارد 051 خدا عشق آرامش سارا لوگو guideiranfrance ضــرب الـمــثـل frectalehonaryt bahaaal